Hakkımızda

Kuğu Dekor 1995 yılından beri sahne ve stant dekorasyon hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında bir çok firmaya hizmet veren bir dekorasyon firmasıdır. Firmamızın Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen INTERNAL SYSTEM Stant ve Mekan Çözüm Sistemi’nin tasarım ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki tasarım, imalat ve montaj ekibi ile tüm aşamaları hızlı ve etkin olarak çözebiliyoruz. Özel dizaynı ve kaliteli malzeme kullanımı ile kendi başına artı değer katan Internal System ürünlerini, sizin bir bölümünüz gibi hissederek, sizin için tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Fuar Stand çalışmalarımız firmanıza özgü renk ve tasrımlar kullanılarak kurumsal kimliğinizi doğru yansıtıp ürünlerinizi sergileyebileceğiniz alanlarlar inşa ediyoruz.

Fuar Standı çalışmalarımızı “INTERNAL SYSTEM” adını verdiğimiz kendimize ait konseptimizi kullanarak firmanıza sunuyoruz.

Fuar Stand çalışmalarımızı ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. Dünyanın tüm ülkelerinde sizin adınıza stand kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.