Ofis Dekorasyonu

Markanıza Özel Ofis ve Mağaza Dekorasyonu

 Tamamıyle görselliğin ön planda olduğu bir çağda yaşıyoruz. Böyle bir dünyada yaşarken iletmek istediğimiz mesajların karşımızdakine başarılı bir şekilde iletmenin yolu da yine görsel düzenlemelerden geçiyor. Bu nedenle ofis ve mağaza dekorasyonu artık pazarlama ve satışın en önemli basamaklarından birini oluşturuyor.

Ofis ve Mağaza Dekorasyonu için Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

( 0212 621 25 20  –   info@kugudekor.com.tr )

Ofis ve Mağaza Dekorasyonu Nasıl Seçilmeli?

Görsellik ve sunum günümüzde o kadar önemli bir konu haline geldi ki çoğu mağaza vitrin uygulamasını mağazanın geneline uygulamaya başladı. Bu nedenle ofis ve mağaza dekorasyonu yapılırken kullanılacak alanın her noktasının değerlendirilmesi gerektiği anlaşılmış oldu. Ofis ve mağaza dekorasyonu seçilirken önem verilmesi gereken konu tema ile uyumluluktur. Örneğin bir gayrimenkul ofisi ile güzellik merkezinin dekorasyonu tamamen farklı bir biçimde ele alınır. Ürün gamı geniş bir mağazanın dekorasyonunda ise stoklara çok hızlı ve pratik ulaşım sağlayacak ergonomik bir dekorasyon tercih edilebilir. Tüm bu süreçler kişiye, markaya ve isteğe özel olarak belirlenir ve uygulanır.

 

Etkileyici ve Sağlam

Ofis ve mağaza dekorasyonu ile ilgili karar verilirken sağlamlık ön planda tutulmalıdır. Gerek ofis ortamında gerek mağazada sürekli aktif bir kullanım olduğundan; kullanılan materyallerin kalitesi ve işçiliğin profesyonelliği, sağlamlığın da belirleyici unsuru olacaktır. Görselliğin bu kadar öne çıktığı bir dönemde sağlamlık tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun yanında etkileyici bir tarzda dekorasyon yapılmalıdır. Etkileyici tarzı ortaya çıkarmak için objelerin ve mobilyaların uyum içinde olmasına önem verilmelidir.

 

Keşif ve Hızlı Destek

Ofis ve mağaza dekorasyonu ile ilgili ilk adım keşif işlemi ile başlar. Ofisinizdeki veya mağazanızdaki ihtiyaçlarınız değerlendirilir. Bu ihtiyaçlarınıza göre mağazanızda yapılacak fiziki uyumluluk işlemleri analiz edilir. Hızlı bir şekilde keşif işlemi tamamlandıktan sonra isteklerinize uygun ofisinizin ve mağazanızın değerini yansıtan bir proje oluşturulur. Bu işlemlerin devamında ise sırasıyla tasarım, üretim ve uygulama süreçleriyle size özel bir çözüm sunulur. Ofis ve mağaza tasarımıyla ilgili aklınızdaki tüm sorular ve danışmanlık almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uygun maliyetlerle hazırlayacağımız farklı paketleri ve teklifleri inceleyerek içlerinden işletmenize ve markanıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Back to top