Kurumsal

Kurumsal

1995 yılından beri sahne ve stant dekorasyon hizmetleri veren Sistem Dekor’un kardeş firması olarak 2011 yılında hizmete başladık. Sistem Dekor Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen INTERNAL sistem Stant ve Mekan Çözüm Sistemi’nin tasarım ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki tasarım, imalat ve montaj ekibi ile tüm aşamaları hızlı ve etkin olarak çözebiliyoruz. Özel dizaynı ve kaliteli malzeme kullanımı ile kendi başına artı değer katan Internal sistem ürünlerini,  sizin için tasarlıyor ve uyguluyoruz.
 
INTERNAL SİSTEM
 
Fuar stantlarınız için marka değerinizi yükseltecek, yeni bir dekorasyon çözümü beklediğinizi biliyoruz. Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda INTERNAL sistem olarak adlandırdığımız sistemi 2011 yılı sonu itibari ile uygulamaya başladık.
Kusursuz bir montaj imkanı sağlayan sistem, özel veya modüler stantlarda kurulum sırasında sıkça görülen işçilik hatalarını tamamen ortadan kaldırarak, projede gördüğünüz standın birebir uygulanmasını sağlamaktadır. Kabaran boya, çatlak duvarlar, eğik yüzeyler, metal profillerle bölünmüş kalabalık görüntüler görmek istemediğinizi biliyoruz.
Back to top